Artykuł reklamowy

Mikołajkowe spotkanie w Galerii Neptun!

Długa biała broda, worek pełen prezentów, i czerwona czapka! Domyślacie się kogo mamy na myśli? Pomyłki być nie może! Święty Mikołaj to tradycyjnie nasza grudniowa niespodzianka dla dzieci małych i dużych! Nasz honorowy gość z Laponii odwiedzi nasze centrum w piątek 6 grudnia! Spotkacie go w strefie przy fontannie w godzinach od 15:00 do 18:00! W programie dla najmłodszych przewidziane są również animacje, zabawy taneczne oraz strefa malowania gipsowych aniołków.
O oprawę artystyczną wydarzenia zadba mikołajkowy muzyczny team, który dźwiękami najpiękniejszych polskich kolęd i świątecznych przebojów umili Klientom naszego centrum pierwsze świąteczne zakupy!

W Galerii Neptun łączymy przyjemne z pożytecznym!
W piątek (6 grudnia) Świętym Mikołajem może być każdy z nas! Tego dnia w naszym centrum odbędzie się również charytatywna akcja „Kociewskie Anioły dla Hospicjum”. Na specjalnym stoisku będzie można nabyć ręcznie robione ozdoby i dekoracje. Dochód ze sprzedaży cegiełek zasili konto hospicjum.
 

Galeria Handlowa Neptun
83-200 Starogard Gdański
ul. Pomorska 7

www.galeria-neptun.eu

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.