11-06-18
Region.
Liczymy, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w kolejnych latach
Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce - Kraków

W dniach 08-10.06.2018r.  w Krakowie uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku i zawodnicy Międzyszkolnego  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”, uczestniczyli w XXV Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Ich występ okazał się bardzo udany. Debiutująca na zawodach tej rangi Emilia Pestka w skoku w dal był druga, Natalia Babińska (ZSP w Malachinie) była pierwsza w rzucie oszczepem i druga w skoku w dal. Marcelina Choińska  (ZSS Chojnice) zajęła drugie miejsce w pchnięciu kulą i drugie miejsce w rzucie oszczepem.


W klasyfikacji medalowej grupy starszej województwo pomorskie zajęło pierwsze miejsce a w kategorii grupy młodszej drugie miejsce. Liczymy, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w kolejnych latach.

Pozostałe miejsca naszych zawodników:
Emila Pestka – IV miejsce 800m
Dawid Turzyński – V miejsce skok w dal, XII w biegu na 100m
Mateusz Rekowski – VII skok w dal, VIII 1500m

Gratulujemy!

Zawodników do zawodów przygotowali – Justyna Rokita (ZSP Malachin), Sławomir Jankowski (ZSS Chojnice), Przemysław Lepak i Jarosław Fidurski

mat. Jarosław Fidurski

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.