17-11-20
Czersk. Na parkiecie oglądaliśmy dwa równorzędne zespoły
MKS Handball Czersk – MKS Brodnica 29 – 38

Zawodnicy MKS Handball Czersk nie zdołali przełamać złej passy i po raz kolejny przegrali mecz. Tym razem ulegli 29 – 38 drużynie z Brodnicy.

Czerszczanie dotrzymywali kroku gościom w pierwszej połowie (18 – 19) i na początku drugiej. 39. minuta była jednak przełomowa. Od tego momentu przyjezdni rzucili 6 bramek bez odpowiedzi naszych graczy. Wydaje się, że to ustawiło mecz ponieważ gospodarze nie dogonili już przeciwnika. Trzeba przyznać, że wysoki wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Na parkiecie oglądaliśmy dwa równorzędne zespoły, jednak brodniczanie okazali się po prostu skuteczniejsi i popełniali mniej własnych błędów.

Skład zespołu z Czerska: K. Klunder, P. Linda, K. Radecki – 6 bramek, M. Konik – 1, M. Gliniecki – 1, M. Łoński – 4, M. Lenz, P. Jakubowski – 6, K. Burchardt, S. Pstrąg – 6, P. Moczadło – 2, S. Piotrowski, P. Karczyński, Ł. Dobrzański. Trenerem zespołu jest Piotr Fryca.

Hala Sportowa w Czersku

17 listopada br. odbędzie się kolejny mecz z udziałem MKS Handball Czersk - o godzinie 19.00 czerszczanie będą podejmowali u siebie drużynę SMS ZPRP II Kwidzyn - więcej -TUTAJ