31-07-20
Czersk. MLKS Borowiak Czersk
Piłka nożna – nabór – zapraszamy!

Drodzy Rodzice rozpoczyna się nabór do rocznika 2015! Pierwsze zajęcia 3 sierpnia (PONIEDZIAŁEK) o godzinie 16.00.

Jeżeli wasze dziecko marzy o piłkarskiej przygodzie i gra w piłkę nożną sprawia mu radość oraz satysfakcję, albo żywo interesuje się największymi gwiazdami piłkarskimi na świecie, naśladując ich nietuzinkowe triki, to znaleźliście rozwiązanie, które pomoże zrealizować te marzenia.

W Borowiaku Czersk marzenia mogą zamienić się w rzeczywistość. To tu wszystko się zaczyna! Prawdziwa sportowa przygoda, która może doprowadzić do mistrzostwa. Celem nadrzędnym jest wychowanie poprzez sport i realizacja wieloletniego programu szkoleniowego PZPN, którego efektem jest sportowiec wysoce zaawansowany technicznie, silny, o niesamowitych walorach mentalnych.

Drodzy Rodzice!!! Nie zastanawiajcie się długo – dajcie szansę swoim dzieciom na piękną przygodę. W Klubie prowadzimy nabór ciągły.

Wszelkie informacje dostępne są u Trenera rocznika 2015. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z trenerem –  Patryk Duda
e-mail: [email protected], tel: 880 817 582

Dodatkowo informujemy, że nabór do pozostałych roczników jest ciągły i w każdym momencie można dopisać dziecko do drużyny Borowiaka! Więcej informacji udzieli Dyrektor Sportowy – Jarosław Schumacher, tel: 608 036 746

MLKS Borowiak Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.