19-01-18
Powiat chojnicki.
Wszystkie zajęcia trwają od 10.00 - 11.30
Muzeum Historyczno-Etnograficzne w Chojnicach zaprasza dzieci i młodzież

W okresie ferii zimowych 2018 Muzeum Historyczno-Etnograficzne im. J. Rydzkowskiego w Chojnicach zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia edukacyjne.


- artystyczne wtorki
- po zapoznaniu się z wystawą autorstwa Kazimiery Frymark - Błaszczyk pt. "Nieskończoność. Tkanina unikatowa.", uczestnicy wykonają samodzielnie pracę plastyczną inspirowaną sztuką współczesną, 30 styczeń i 6 luty.
- historyczne środy
- dzieci zwiedzą wystawę historyczną, wysłuchają "Legendy o początkach Chojnic", po czym będą uczestniczyły w warsztatach nawiązujących do przedstawionej opowieści, 31 styczeń i 7 luty.
- etnograficzne czwartki
- na początek przybliżona zostanie postać artysty ludowego Józefa Chełmowskiego podczas projekcji filmu "Sztuka ludowa i naiwna", następnie odbędą się zajęcia plastyczne inspirowane jego twórczością, 1 i 8 luty.


Wszystkie zajęcia trwają od 10.00 - 11.30.

Koszt udziału w zajęciach - 7 zł/os.

Zapisy pod nr telefonu - 52 397 43 92, 52 397 23 19

 
Zapraszamy!

mat. Anna Depka Prądzyńska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.