1-03-21
Gm. Czersk. Nadleśnictwo Czersk
Narada koordynacyjna – działania przeciwpożarowe, szkodnictwo leśne

Corocznie o tej porze, tuż przed końcem zimy zarówno na szczeblu RDLP, jak i nadleśnictw przeprowadzane są narady koordynacyjne przybliżające zakres działań przeciwpożarowych i dotyczących szkodnictwa leśnego. Ze względu na pandemię, w tym roku narady miały charakter wideokonferencji.W systemie zdalnym zorganizowaliśmy naradę koordynacyjną dla nadleśnictw Czersk, Przymuszewo i Rytel w której uczestniczyli także przedstawiciele Komendy PSP w Chojnicach, Komendy Powiatowej Policji, Urzędów Miejskich w Czersku i Brusach, przedstawiciele OSP w Czersku i Brusach.

Spotkanie miało na celu przybliżenie działań, które wspólnie realizowaliśmy w zakresie ochrony przeciwpożarowej i szkodnictwa leśnego 2020r. oraz określenie wyzwań, które czekają nas w tym roku.

Nadleśnictwo Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.