Artykuł reklamowy
NAJŁADNIEJSZE W MIEŚCIE ALBY , SUKIENKI KOMUNIJNE ORAZ MARYNARKI

- Sklep dziecięcy PANDA z Czerska zaprasza


Skorzystaj u nas z oferty już teraz , coraz mniej czasu zostało do uroczystości Komunii Św. w tym roku !

Śpiesz się! Ostatnie tygodnie zamówień! Duży wybór na miejscu w sklepie!

Tak jak co roku przyjmujemy jeszcze zamówienia na stroje komunijne dla dziewczynek i chłopców na sezon 2018.

W sklepie dziecięcym PANDA z Czerska można jeszcze zamówić na indywidualny rozmiar ALBY , SUKIENKI KOMUNIJNE z katalogu który jest dostępny dla klienta na miejscu w sklepie.

 Jesteśmy partnerem firmy która ma już wieloletnią renomę na polskim rynku i szyje dla klientów z całej Polski dlatego oferta jest optymalnie dopasowana do wielu, nawet wymagających klientów. Nieskromnie możemy dodać iż nasi klienci zamawiają stroje dla dzieci z również z okolicy naszego miasta oraz które mieszkają w różnych częściach kraju jak i nie rzadko za granicą – Dziękujemy za zaufanie!

Miło też poinformować iż jest sporo modeli SUKIENEK KOMUNIJNYCH dostępnych już na miejscu które można zakupić  natychmiast jeżeli rozmiary będą odpowiednie dla Twojego dziecka , trzeba jednak pamiętać iż na zamawiane modele należy poczekać kilka tygodni dlatego najwyższy czas na odwiedzenie nas i złożenie już teraz zamówienia aby dotarło wszystko na czas. Po doświadczeniach z zeszłych sezonów oferujemy fachowe doradztwo i ofertę dopasowaną indywidualnie.

 Dodatkowo dla chłopców od renomowanego polskiego producenta są dostępne MARYNARKI  , SPODNIE , KOSZULE lub BUTY jak również eleganckie muszki , szelki oraz całe garnitury które można zakupić na miejscu lub zamówić jeszcze na konkretny standardowy  rozmiar dziecięcy.

 W ofercie sklepu jest też sporo ciekawych rzeczy na inne okazje które nie rzadko są uroczyste w naszych domach.

Chrzest Święty to kolejny powód aby dziecko ubrać w naszym sklepie i zakupić odzież wysokiej jakości.

Podsumowując,  serdecznie zapraszamy do naszego sklepu PANDA i dobranie strojów i dodatków w jednym miejscu a na pewno satysfakcja będzie kiedy przygotowane stroje będą na czas i możemy spokojnie przystąpić do innych obowiązków związanych z organizacją uroczystości.
 

PHU PANDA – Grzegorz Łącki
ul. Ostrowskiego 10
89-650 Czersk
[email protected]

Kom: 693383422
Kom: 603406665

Sklep internetowy pod adresem:
http://panda-czersk.pl

#pandaczersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.