Artykuł reklamowy

NAJLEPSZE UBEZPIECZENIA

W NAJLEPSZEJ CENIE

Wybór ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny, dla wielu z nas to bardzo trudna decyzja. Jakie ubezpieczenie wybrać? Czy ubezpieczenie, które zakupię na pewno w pełni ochroni mnie i moich bliskich przed wszystkimi zdarzeniami, które mogą się nam przytrafić? Każdy z nas chciałby mieć jak najlepsza ochronę. Dziś, dzięki Agencji Ubezpieczeniowej Doroty Pastwy – Partnera Unilink – największej multiagencji w Polsce – jest to możliwe!

Unilink Agencja Ubezpieczeniowa Doroty Pastwy powstała w 2013 roku. Od początku działalności wszyscy pracownicy p. Doroty specjalizują się w jak najlepszym doborze produktów ubezpieczeniowych do oczekiwań klientów. Dzięki współpracy z największą multiagencją w Polsce, Klienci p. Doroty mogą skorzystać z szerokiej oferty aż 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych!

W ofercie Agencji p. Doroty znajdą Państwo tanie ubezpieczenie komunikacyjne (OC), bardzo dobre auto casco, ubezpieczenia nieruchomości – domów i mieszkań, firm a także OC rolne i ubezpieczenie upraw. Ale to oczywiście nie wszystko.

Kompetentny personel przygotuje dla Państwa również ofertę ubezpieczenia życia i zdrowia. Polisy ubezpieczeniowe przygotowane przez Agencję p. Doroty zabezpieczą Państwa m.in. w zakresie ubezpieczenia życia potrzebnego pod kredyty w ramach zabezpieczenia głównego żywiciela rodziny oraz ochrony przed nieoczekiwanymi wyrokami losu – chorobami i wypadkami.

I najważniejsze! W Unilink Agencji Ubezpieczeniowej Doroty Pastwy ubezpieczą Państwo tych, których kochają najbardziej – swoje dzieci!  Pociechy, które w przedszkolach i szkole a także na wszystkich zajęciach pozalekcyjnych są szczególnie narażone na sytuację, w których niezbędna jest interwencja lekarska, a czasami nawet długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Doradcy Agencji p. Doroty pomogą Państwu wybrać zakres ubezpieczenia, dzięki któremu będą mogli Państwo spać spokojnie mając gwarancję, że w razie nieprzewidzianych sytuacji nie pozostaną sami, a wybrany ubezpieczyciel stanie na wysokości zadania.

Zapraszamy!

Unilink Agencja Ubezpieczeniowa

Dorota Pastwa

Czersk, ul. Kościuszki 23, (wejście od strony ul. Dworcowej)


Godziny otwarcia:

Pn.-Pt.: 9.00-16.30

Sob.: 9.00-12.00

Kontakt:
tel. 509 097 127 lub 509 949 140 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.