20-05-18
Gm. Czersk. Podróżujący autem mieszkańcy gm. Czersk hospitalizowani
Nissan rozbił się na drzewie

W nocy z soboty na niedzielę (19/20.05) na odcinku drogi powiatowej Kwieki – Krzyż doszło do wypadku.  Nissan qashqai dosłownie wbił się w drzewo, znajdujący się w jego wnętrzu mężczyźni trafili do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nissanem jadąc w kierunku Krzyża stracił panowanie nad pojazdem, zjechał w lewo, następnie z impetem uderzył przodem samochodu w drzewo. Autem podróżowali dwaj mężczyźni (mieszkańcy gm. Czersk). Najpierw na zewnątrz pojazdu ewakuowano pasażera. Wydostanie zakleszczonego kierowcy było bardziej skomplikowane, bowiem strażacy musieli odciąć dach rozbitego auta.

Poszkodowanymi (44 - letnim kierującym i 47-letnim pasażerem) zajęła się załoga zespołu ratownictwa medycznego oraz druhowie. Konieczna okazała się ich hospitalizacja. Pasażera przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Kościerzynie. Kierującemu pobrano krew do badań.

Okoliczności wypadku ustala policja.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.