19-06-18
Gm. Czersk. Zapraszamy
Noc Świętojańska w Rytlu

W piątek 22 czerwca o godz. 18.30 Ośrodek Kultury w Rytlu zaprasza na Noc Świętojańską. Impreza odbędzie się przy kąpielisku w Rytlu. W programie m. in. szukanie kwiatu paproci, wyścigi kajakowe  oraz rozstrzygnięcie konkursu na "najpiękniejszy wianek świętojański". Punktem kulminacyjnym będzie widowisko świętojańskie w wykonaniu grupy aktorów „Siła w Nas” z Ośrodka Kultury w Rytlu oraz pojawienie się Neptuna, który pobłogosławi wszystkich zebranych swoim trójzębem.

Zapraszamy gorąco do tworzenia wianków świętojańskich, które popłyną z Neptunem i jego świtą. Technika wykonania wianków jest dowolna. Liczymy na dużą pomysłowość. Już w piątek o godz. 20.30 dowiemy się, który wianek jest najpiękniejszy. Nagrodą specjalną będzie puchar ufundowany przez Radną Panią Lucynę Zawiszewską.

mat. OK Rytel


 

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.