30-03-19
Czersk. Prezes: Nasze marzenie jest na miejscu!
Nowy nabytek już w czerskiej
remizie – efektowne powitanie


Dziś wieczorem (30.03) do remizy OSP w Czersku dotarł nowy nabytek - ciężki pojazd ratowniczo – gaśniczy. Samochód, który przyjechał z Bielsko – Białej, od centrum Czerska konwojował wysłużony jelcz - dotychczasowy ciężki wóz bojowy miejscowej OSP (ten wóz trafi do innej jednostki na terenie gminy Czersk).  

Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Czersku złożył na placu remizy meldunek burmistrzowi. - Nasze marzenie jest na miejscu! – powiedział wymownie po oficjalnym meldunku prezes OSP Stanisław Leszczyński.

Powitanie wozu było efektowne – strażacy utworzyli szpaler z zapalonymi racami, były też fajerwerki oraz szampan. Zebrani licznie druhowie i mieszkańcy oglądali później nowy nabytek. Zaprezentowano też możliwości bojowe pojazdu – działko i jedną z prądownic.

(red)

O nowym aucie pisaliśmy również - TUTAJ

Zdjęcia oraz wideo z dzisiejszego powitania nowego samochodu (30.03):

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.