20-02-19
Czersk. Od stycznia 2019 roku
Nowy radca prawny w czerskim magistracie

Od 1 stycznia br., w trybie art. 22 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, został zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Czersku nowy radca prawny – Władysław Rzepczyński.

Radca prawny jest zatrudniony w urzędzie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, w wymiarze pełnego etatu, z wynagrodzeniem 7 500 zł brutto.

Przypomnijmy, stanowisko radcy prawnego funkcjonuje w Wydziale Organizacyjno – Prawnym Urzędu Miejskiego w Czersku. Od 28.07.2018 r. pozostawało nieobsadzone w związku z przejściem na emeryturę poprzedniego radcy.

W czerskim magistracie słyszymy, że umowa z Kancelarią Adwokacką Tomasza Peplinskiego była dodatkową, odrębną umową na obsługę prawną, która obowiązywała od 5 stycznia 2018 r. do dnia 31 grudnia 2018 r. Obecnie przedmiotowa umowa nie obowiązuje.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.