23-03-21
Gm. Czersk. `Nie spodziewaliśmy się tego. Bardzo się cieszymy i dziękujemy`
Nowy sprzęt w remizie OSP w Krzyżu (FOTO)

Do strażaków trafił sprzęt AGD, który gmina Czersk otrzymała w ramach programu „Świeć się z Energą”. Przekazanie urządzeń było też okazją do wizyty w remizie burmistrza Czerska.

Niedawno strażacy z Krzyża przeprowadzili się już do swojej nowej siedziby. Budynek jest wykończony i przystosowany do potrzeb druhów, ale brakuje w nim jeszcze wyposażenia, szczególnie w części zaplecza kuchennego i świetlicy.

W zeszły piątek do Krzyża trafił sprzęt AGD, który gmina Czersk pozyskała w plebiscycie „Świeć się z Energą”. – Nie spodziewaliśmy się tego. Bardzo się cieszymy i dziękujemy – mówił podczas wizyty burmistrza w remizie naczelnik OSP Ryszard Leper.

Takiego właśnie wyposażenia w obiekcie brakowało. Teraz gmina zakupi jeszcze meble kuchenne do aneksu w remizie. – Inwestycja się zakończyła. Wyposażenie jest kompletowane. Remiza będzie dobrze służyć strażakom – podkreślał burmistrz Przemysław Biesek-Talewski.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.