Ogłoszenie

OFERTA PRACY
BRUKARZ

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Brukarz
Miejsce pracy: DK22 Chojnice–Czersk

Opis stanowiska:

    • Wykonywanie robót brukarskich

Wymagania:

    • Wykształcenie min. zasadnicze
    • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Zdolności manualne
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dokładność
    • Dyspozycyjność

Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
    • Miejsce pracy: DK22 Chojnice–Czersk

Kontakt:
tel. 515 113 313

Klikając przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora Twoich danych osobowych, zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z  siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A.”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] . Powyższe cofnięcie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Zobacz aktualne oferty pracy - TUTAJ