Ogłoszenie
OFERTA PRACY
Doradca handlowy ds. fotowoltaiki / Manager zespołu

Zaufało nam już tysiące zadowolonych Klientów. Nasze doświadczenie wyniesione z pracy z klientami owocuje tym, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w swojej branży. Jesteśmy zespołem złożonym z ludzi doświadczonych z otwartym umysłem oraz chęcią zmiany naszej planety. Działamy z powodzeniem w całej Polsce, gdzie doradzamy pomagamy w formalnościach i profesjonalnie montujemy elektrownie słoneczne. Realizujemy kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, rolników, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Jeżeli podzielasz nasz entuzjazm do odnawialnych źródeł energii, chcesz świat czynić lepszy, zarabiając przy tym duże, a nawet bardzo duże pieniądze-napisz do nas.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
– Pracę w zgranym, doświadczonym zespole
– Nowoczesne biuro, w którym praca to czysta przyjemność
– Montaż w terminie 30 dni, wysyłka materiałów w przeciągu 48h
– Wypłata prowizji bezpośrednio po podpisaniu umowy lub sprzedaży
– Niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy
– Aplikacja sprzedażowa
– iPAD z dedykowanym CRM
– Szkolenia o wartości rynkowej 25 000 zł
– Elektryczny samochód służbowy po wykonaniu planów sprzedażowych

Opis stanowiska:
Szukamy handlowców, którzy wiedzą, że sprzedaż nie jest dziełem przypadku, ale wypadkową entuzjazmu, umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej. Którzy są otwarci na nowe wyzwania, na ludzi i na wiedzę. Którzy chcą się uczyć i rozwijać. Którzy chcą podbijać świat i zarabiać duże pieniądze. Szukamy tych, którzy wiedzą, że zwycięzcy nigdy się odpuszczają, oraz to, że ci, którzy odpuszczają, nigdy nie zwyciężają.

Wymagania:

– Zapał do działania-nauczymy cię wszystkiego, co jest niezbędne, by osiągnąć sukces w sprzedaży. Dlatego oczekujemy od Ciebie siedmiu cech-odwagi, samodyscypliny, otwartości, ambicji, wytrwałości, zaangażowania i entuzjazmu
– Onboarding czyli wdrożenie obejmujące szkolenia z wiedzy produktowej oraz umiejętności sprzedażowych, relacyjnych i komunikacyjnych
– Unikatowy produkt, czyli możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów w branży OZE
– Duże pieniądze: u nas „Sky is the limit”, więc jeśli interesują Cię zarobki poniżej pięciu cyfr, oszczędź sobie czasu i nie aplikuj
– Nie szukamy przypadkowych osób, które zawiną się po dwóch miesiącach. Chcemy, byś był naszym partnerem, który w ramach naszej organizacji realizuje swoje cele. Dlatego oferujemy: jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery: od Doradcy klienta do menedżera, który buduje własny team.

Jeśli mówimy o Tobie zachęcamy do spotkania online oraz przesłania swojego CV na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.