Ogłoszenie
OFERTA PRACY
Młodszy specjalista ds. projektów IT

Firma "SoftMedica" Oprogramowanie Medyczne poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. projektów IT

 Zakres obowiązków:

Uczestnictwo w projektach IT realizowanych przez firmę w szczególności:

- nadzór nad terminową realizacją projektów,

-  identyfikowanie obszarów / procesów wymagających usprawnień oraz podejmowanie odpowiednich działań,

-  współpraca z innymi komórkami i jednostkami organizacyjnymi firmy, prowadzenie dokumentacji projektowej,

 Nasze oczekiwania:

 - nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów,

 - samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty,

-  wykształcenie (preferowane informatyczne),

 - umiejętność prowadzenia i motywowania zespołów,

  - umiejętność zarządzania czasem, pracy pod presją czasu,

  - prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

- zdobycie wiedzy w zakresie systemów i rozwiązań informatycznych,

-  udział w tworzeniu innowacyjnych projektów,

-  rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania,

- wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce,

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Aplikacje prosimy składać na adres: [email protected] lub w siedzibie firmy 89-650 Czersk, ul. Starogardzka 19a.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez "SoftMedica" Oprogramowanie Medyczne ul. Tucholska w Czersku, w celu przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Prosimy zapoznać się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych:

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym, że:

1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest SoftMedica" Oprogramowanie Medyczne Tomasz Kaszubowski ul. Tucholska 4 w Czersku.

2. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rodo). Kandydatowi przysługuje prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie jego danych osobowych

3. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się kandydata o przyjęcie do pracy.

4. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres dłuższy niż 2 miesiące dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

5. Kandydatowi, który przekazał swoje dane przysługuje prawo dostępu do nich, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Złożenie wniosku o usunięcie danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji.

6. Kandydatowi przysługuje prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach określonych w art. 18 RODO.