Ogłoszenie
OFERTA PRACY
PIEKARZ/POMOCNIK PIEKARZA

Zatrudnimy pracownika na stanowisko piekarz/pomocnik piekarza.

Wymagania:
* książeczka sanepidowska (możliwość wyrobienia)
* rzetelność, sumienność
* mile widziane wykształcenie w zawodzie
* dyspozycyjność
* chęci do pracy!!!

Obowiązki:
* przygotowywanie produktów piekarniczych
* wypiek pieczywa

Oferujemy:
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* terminową wypłatę wynagrodzenia
* wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz jakości pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy z poniższą klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Piekarnia-Cukiernia
"MAGDALENKA"
Łukasz Sobieraj
ul. Batorego 3
89-650 Czersk
tel. 513 667 721