13-03-20
Powiat chojnicki. KOMUNIKAT
Ograniczenia funkcjonowania chojnickiego sądu

Sądy zawieszają rozpatrywanie spraw do końca marca z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. W związku z tym w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, zarządzeniem Prezesa oraz Dyrektora Sądu Rejonowego w Chojnicach wstrzymano:

- w okresie od 13 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r. odwołane są rozprawy i posiedzenia jawne za wyjątkiem publikacji orzeczeń oraz spraw pilnych – szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów oraz na stronie internetowej Sądu http://www.chojnice.sr.gov.pl/

- przyjmowanie interesantów przez Prezesa Sądu, Wiceprezesa Sądu i Przewodniczących Wydziałów od dnia 12 marca 2020 roku do odwołania.

- przyjmowanie interesantów w Biurze Obsługi Interesantów oraz Kasie Sądu Rejonowego w Chojnicach

Informacje będą udzielane w formie telefonicznej, pocztą oraz e-mail – przypadki wyjątkowe będą rozpatrywane indywidualnie – zgłoszenia należy przedstawiać Kierownikowi Oddziału Administracyjnego mailem na adres: [email protected]

Udostępniamy numery telefonów:

52 39 52 702

52 39 52 792

52 39 52 793

52 39 52 723 - V Wydział Ksiąg Wieczystych

oraz e-mail: [email protected]

Na teren Sądu mogą wchodzić jedynie osoby wezwane lub zawiadomione o rozprawach lub posiedzeniach, za okazaniem wezwania/zawiadomienia.

W przypadku wyraźnych objawów choroby pracownicy ochrony do odwołania mogą odmówić wpuszczenia takiej osoby do sądu, o czym mają obowiązek zawiadomić właściwego sędziego lub kierownika sekretariatu.

chojnice.sr.gov.pl (red.)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.