24-09-18
Czersk. Dwa spotkania

Olimpia Czersk - kolejne mecze o mistrzostwo B klasy

Olimpia rozegrała kolejne mecze o mistrzostwo B klasy. Zagrała na wyjeździe z Meteorem Silno. Mecz zakończył się w wynikiem 2:2. Olimpia mogła wygrać ten mecz, niestety straciła bramkę w ostatniej akcji meczu.

W sobotę 22.09 podejmowała u siebie Grom Leśno. Tym razem udało się objąć szybko prowadzenie. Do przerwy wynik był już 3:0 dla Olimpii. Gospodarze zadowolenie z wyniki po przerwie nie grali już tak agresywnie. Gościom udało się strzelić 1 bramkę.

Olimpia mogła podwyższyć wynik, ale nie wykorzystała rzutu karnego. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1. Było to pierwsze zwycięstwo Olimpii w tym sezonie.

Bramki dla Olimpii zdobyli Piotr Marach – 2 i Patryk Narloch – 1.