19-01-20
Czersk. Przedstawiono załogę czerskiego GCK. Podziękowania i życzenia od burmistrza
Operetkowy Koncert Noworoczny w Czersku

Ostatni Operetkowy Koncert Noworoczny w naszej gminie miał miejsce dziś (19.01) w Gminnym Centrum Kultury w Czersku. Wcześniej artyści z Bydgoszczy wystąpili w Rytlu i Łęgu.

Zebraną licznie publiczność przywitała dyrektor GCK Małgorzata Skwarek. Koncert był okazją do przedstawienia załogi placówki - każdy z pracowników funkcjonującego od stycznia GCK otrzymał piękne róże - ale też do przekazania podziękowań.

Burmistrz Czerska Przemysław Biesek – Talewski podziękował jeszcze raz za wieloletnią pracę byłej już dyrektor Ośrodka Kultury Emilii Rekowskiej.  Włodarz złożył również mieszkańcom życzenia noworoczne.

Na scenie zaprezentowali się artyści operowi z Bydgoszczy Justyna Gęsicka, Krzysztof Zimny, a przy fortepianie Rafał Tworek. Koncert prowadziła Katarzyna Szewczyk. Występy nagradzane były gromkimi brawami. Na widzów czekała również lampka szampana.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.