5-01-20
Czersk. PROGRAM
Orszak Trzech Króli w Czersku

Jutro (5.01) obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym, a kolekta jest przeznaczona na misje katolickie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który rozpocznie się o godz. 12:30 na stadionie, a wieczorem o godz. 19.oo w kościele odbędzie się piękny koncert kolęd w wykonaniu naszych artystów. Przypominamy, że Orszak ma być kolorowy i wyrażać naszą radość z Bożego Narodzenia, dlatego zachęcamy do przebrania się w kolory czerwony, zielony lub niebieski. Na najlepiej przebrane rodziny czekają drobne upominki, a dla najlepszej sceny dla całego zespołu nagroda 1000 zł na realizację dalszych planów artystycznych. Na placu targowym będą życzenia, śpiewanie kolęd i poczęstunek. Dzisiaj po Mszach św. w salce parafialnej będzie można wypożyczyć stroje orszakowe. Na koniec orszaku stroje oddajemy do wozu strażackiego. Przed stadionem młodzież KSM będzie rozdawała korony i śpiewniki.

Parafia Czersk

Publikujemy program Orszaku Trzech Króli w Czersku.

(red)
Plakat - nadesłany

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.