Artykuł reklamowy
Osiedle PANORAMA w Chojnicach
Ostatnie mieszkania!
Tylko 3,500 zł/m2

Osiedle PANORAMA to kompleks nowoczesnych mieszkań deweloperskich o wysokim standardzie. Osiedle powstało w centrum Chojnic, przy ulicy Mickiewicza w okolicy ronda biszkoptowego. Obiekt mieszkalny powstał z najlepszej jakości materiałów budowlanych.

Mieszkania posiadają funkcjonalny układ pomieszczeń oraz balkon. W sześciokondygnacyjnym budynku znajduje się także podziemny parking oraz winda. Osoby zainteresowane ofertą sprzedaży mieszkań deweloperskich zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą osobiście, telefonicznie lub mailowo.Okolica
Dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Dbamy o to, aby obiekty były położone w miejscu umożliwiającym szybki i łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu osiedla znajduje się sklep spożywczy, park miejski, obiekt rekreacyjny Centrum Park Chojnice z parkiem wodnym, halą sportową i boiskiem piłkarskim, plac zabaw, szkoła, apteka oraz przychodnia.

Ulica Mickiewicza to jedna z głównych ulic w mieście, która umożliwia szybki i wygodny dojazd do centrum. Dzięki ogrodzeniu osiedle będzie całkowicie bezpieczne.Kredyty
Osoby zainteresowane kupnem mieszkania deweloperskiego mogą skorzystać z pomocy naszego doradcy kredytowego, który pomoże uzyskać kredyt w szybki i łatwy sposób.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
1. Pomożemy wybrać wymarzone mieszkanie na wybranym osiedlu.
2. Przeprowadzimy analizę finansową, obliczymy zdolność kredytową i wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.
3. Zajmiemy się całością procedur bankowych – skompletujemy i pomożemy wypełnić potrzebne dokumenty.
Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze. Sprawdź!

 

KONTAKT:
tel. 607 551 177

Zobacz ofertę, zapoznaj się z rozmieszczeniem mieszkań:


www.panoramadeweloper.eu

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.