1-02-18
Czersk. Po decyzji prokuratury
Oświadczenie Hanny Jankowskiej i Janusza Sikorskiego

Publikujemy oświadczenie Hanny Jankowskiej i Janusza Sikorskiego (poniżej). Przypomnijmy, 30 stycznia br. słupska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy wydatkowaniu środków własnych gminy Czersk (zobacz artykuł – TUTAJ).

„Z wielką radością i ulgą  przyjęliśmy informację o umorzeniu postępowania w prokuraturze rejonowej w Słupsku, nigdy nie wątpiliśmy w to, że taki właśnie będzie finał ,ale toczące się postępowanie było dla nas dużym obciążeniem zarówno fizycznym jak i emocjonalnym –przesłuchania w obecności  i czynnym udziale pełnomocnika burmistrz Czerska trwały po kilka godzin.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy nie zwątpili w naszą uczciwość i niewinność i którzy w tym trudnym dla nas czasie  wspierali nas m.in. przedstawicielom  samorządów ościennych gmin, naszym pacjentom /przyjaciołom /i wszystkim, którzy o nas ciepło myśleli dziękujemy !

Jednocześnie przepraszamy pana  radnego Niesiołowskiego, że tak bardzo go zawiedliśmy pan radny tak wierzył w nasze wybitne zdolności oszukańczo –złodziejskie że porównał nas do amber gold – naprawdę nam przykro panie radny!

Apelujemy do burmistrz Czerska: jeśli pani zechce/a pewnie zechce / zakładać sprawę cywilną w tej materii, to niech pani to zrobi za swoje prywatne pieniądze a nie obciąża kolejny raz podatników!

Klasę może Pani pokazać przepraszając nas bez pozwów Sądowych i ponownego trwonienia pieniędzy podatników, przecież „dba pani o każdą publiczną złotówkę”?

                                                             Hanna Jankowska i Janusz Sikorski”

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.