30-05-18
Gm. Czersk. Publikujemy oświadczenie - poniżej
Oświadczenie Hanny Jankowskiej i Janusza Sikorskiego

"OŚWIADCZENIE

KOLEJNY RAZ NA SESJI  RADY MIEJSKIEJ 24 05 2018  JOLANTA FIEREK I CZESŁAW NIESIOŁOWSKI ZAATAKOWALI NASZĄ UCZCIWOŚĆ,W ODPOWIEDZI NA TO OŚWIADCZAMY ,IŻ NIE ZAMIERZAMY PODEJMOWAĆ POLEMIKI Z UROJONĄ PRAWDĄ ,BOWIEM NASZEJ UCZCIWOŚCI BRONIĄ DWA ORZECZENIA PROKURATORSKIE I KILKA WYROKÓW SĄDOWYCH [W TYM DWA Z SĄDU OKRĘGOWEGO W SŁUPSKU]I NIE INTERESUJE NAS OSOBISTA OCENA POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI DOKONANA PRZEZ CZ .NIESOŁOWSKIEGO.

NIE CHCEMY JEDNAK ,ABY SPOŁECZEŃSTWO GMINY CZERSK WYTWORZYŁO SOBIE NIEWŁAŚCIWĄ OCENĘ SYTUACJI OPARTEJ NA MANIPULACJI FAKTAMI I DLATEGO INFORUMJEMY ,IŻ NIE MIELIŚMY ŻADNEGO INTERESU ,ABY LECZYĆ TZW „MARTWE DUSZE”. ,PONIEWAŻ PŁACONO NAM ZA GODZINĘ TERAPII ,A NIE ZA ILOŚĆ PACJENTÓW.

WIEDZA J FIEREK OPARTA JEST NA  ZAPISKACH W NASZYM ROBOCZYM ZESZYCIE ,W POSIADANIE KTÓREGO „WESZŁA „ DOKONUJĄC NIEPRAWNEJ KONTROLI W PLU.

SMUTNE JEST TAKŻE TO P FIEREK ,ŻE W KOLEJNEJ KAMPANII WYBORCZEJ NIE MA PANI NIC  NOWEGO DO ZAOFEROWANIA SPOŁECZEŃSTWU TYLKO „ODGRZEWANE KOTLETY”.

STOSOWNE KROKI PODEJMIEMY W CHWILI GDY CZ.NIESIOŁOWSKI I J FIEREK PRZESTANĄ PEŁNIĆ FUNKCJE PUBLICZNE ,ABY NIE NARAŻAĆ BUDŻETU GMINY.

                                                                            HANNA JANKOWSKA I JANUSZ SIKORSKI"

 

(red)

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.