1-04-21
Czarna Woda. Marzenie o własnej książce może się spełnić
Pierwsza powieść Karoliny Rudnik,
mieszkanki Czarnej Wody

10 marca odbyła się premiera książki pt. „Rytm zagubionych serc”, której autorką jest czarnowodzianka Karolina Rudnik. Pani Karolina pochodzi z małej miejscowości na Pomorzu. Studiowała stosunki międzynarodowe w Toruniu, ale to pisarstwo jest jej pasją. Szczęśliwa mężatka, a od niedawna również mama i posiadaczka dwóch psów, która nie przypuszczała, że marzenie o własnej książce może się spełnić. Od ponad sześciu lat mieszka w Czarnej Wodzie, gdzie cieszy się ciszą i spokojem, pisząc kolejne książki.

Książka opisuje losy dwojga pokrzywdzonych przez los ludzi. Czy zdołają sobie zaufać? Łucja po dramatycznych wydarzeniach szuka zapomnienia i pocieszenia w alkoholu oraz imprezach. Żyje chwilą bo wie, co to znaczy stracić coś nieodwracalnie. Aż pewnej nocy poznaje Kamila, który wypełnia pustkę i przynosi spokój, którego nie czuła od dawna.
Kamil niedawno zakończył związek i nie zamierza wiązać się ponownie. Zwłaszcza, że jego była dziewczyna nie chce pogodzić się z rozstaniem. Rzuca się w wir pracy, nauki i przypadkowych znajomości. Do czasu, gdy spotyka Łucję, która burzy wszystkie jego postanowienia.
Dwójka zagubionych młodych ludzi, którzy nie byli gotowi na to, co ich spotkało. Czy miłość zdoła ich ocalić?

Książka jest dostępna dla czytelników w bibliotece w Czarnej Wodzie.

UM Czarna Woda

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.