Artykuł reklamowy
Pierwszy rok działalności stajni
Cheval w Złotowie k/Czerska

W październiku minął 1 rok działalności stajni Cheval. Bardzo dużo u nas się działo. Wolnymi krokami przywracaliśmy stadninie piękne malownicze miejsce, aby  wszyscy mieszkańcy stajni i klienci wspaniale się u nas czuli jak kiedyś, kiedy stadnina przed laty prosperowała. Przywróciliśmy stadninie  nowe życie.

Do naszej stajni przyjechały konie Mila Flay, Aga, Eupen, Makarena, Landrynek, Palermo, Essa, Grey, kucyk Serduszko i Michael. W między czasie przebywali u nas Viper, Hastatti, Klara, Batman, Figaro,Szablon oraz  Bleki z Lotką. Wszystkie konie to nasze ulubione pupile, z którymi bardzo się zżyliśmy i wszyscy ogromnie cieszymy się z ich pobytu u nas.

Przez ostatnie półrocze wiele u nas się działo od imprezy majowej przy ognisku, dzień dziecka, wakacyjne 2 turnusy półkolonii, odbyły się u nas warsztaty jesienne dla dzieci i młodzieży. Nasi reprezentanci stajni Cheval trener Jarosław z Wanessą od wiosny do późnej jesieni czynnie brali udział w zawodach krajowych i towarzyskich WKKW ( Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego ) w konkurencji LL,L, 1* i 2 * na koniach Mila Flay, Płatku i Szablonie. Zawody zaliczyliśmy pomyślnie wielokrotnie w pobliskich Kwiekach, w Bogusławicach, Racocie i Boborówku  w centrum Polski.

Do naszej stajni zawitało bardzo dużo najmłodszych miłośników kucyków oraz sporo dzieci i młodzieży a także osoby dorosłe na naukę jazdy konnej.  Nie którzy młodsi klienci podjęli się zdawania egzaminu na brązową odznakę. Odwiedziło nasz pensjonat nad stajnią wielu turystów z różnych zakątków Polski jak  i nawet z zagranicy. Gościliśmy Holendrów, Niemców, Litwinów, Kolumbijczyków oraz ulubionych zaprzyjaźnionych wesołych Słowaków. Przyszedł czas na świętowanie 1 roku działalności stajni. Świętowaliśmy z wspaniałą stałą ekipą naszej stajni. Wypiliśmy wspólną kawę i zjedliśmy smaczny tort. Potem świętowaliśmy zakończanie sezonu zawodów opijając szampanem i zrobieniem dla tradycji ogniska w towarzystwie  wspaniałych klientów.

Ostatnio zaproszono naszą stajnię na Targi Czasu Wolnego. Wspaniale się zareklamowaliśmy. Nawiązaliśmy różne kontakty.

Przed nami kolejny wspaniały czas nadchodzi zima. Planujemy organizację andrzejek, mikołajek, wigilii dla naszych klientów. Zorganizujemy kuligi, zimowiska itp. Dziękujmy za miło spędzony czas i zapraszamy do odwiedzania naszej stajni oraz czerpania wszystkich atrakcji i przyjemności.

Stajnia Cheval – zapraszamy na FB - tutaj

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.