24-05-18
Czersk.
Odbędą się także dwie walki w boksie olimpijskim
Pięściarze Boxing Team Chojnice wystąpią
na Narodowej Gali Boksu!

Już jutro, w piątek 25 maja, Narodowa Gala Boksu w Warszawie. Na PGE Narodowym zobaczymy w akcji m.in. Ewę Piątkowską, Izu Ugonoha, Rafała Jackiewicza, Mariusza Wacha, Artura Szpilkę i Marcina Najmana.Piotr Szczukowski stoczy walkę na Narodowej Gali Boksu w Warszawie.   |  fot. (nad.)

 

Odbędą się także dwie walki w boksie olimpijskim, a w nich zobaczymy zawodników Gruchała Boxing Team Chojnice: Piotra Szczukowskiego (gm. Czersk), który spotka się z zawodnikiem Boxing Sokółka oraz Adriana Szczypiora, który skrzyżuje rękawice z pięściarzem OSiR Suwałki.

 Narodowa Gala Boksu to największe pięściarskie wydarzenie w kraju, stąd niezwykle ciekawa oprawa artystyczna. Zobaczymy Edytę Górniak, Liroya oraz zespół Kombi. Gościem honorowym gali będzie Anna Maria Anders, wnuczka generała Andersa.

Telewidzowie będą mogli oglądać transmisję z gali Boxing Night za darmo w TVP1. Na antenie pierwszego programu wyemitowane zostaną trzy najważniejsze walki wieczoru. Początek transmisji o 22.45.

 W TVP Sport będzie można zobaczyć wszystkie walki, także reprezentantów Chojnic, pod opieką Marcina Gruchały. Początek już o godzinie 18.05. Zmagania pięściarzy będzie można śledzić także na stronie www.sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP.

gruchalateam.pl

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.