28-08-20
Czersk. Plebiscyt Mistrzowie Urody2020
Sukces czerszczanki. `Wizaż` to moja ogromna pasja`

Monika Czapiewska (na zdjęciu) z Czerska zajęła pierwsze miejsce w województwie w plebiscycie Mistrzowie Urody2020 w kategorii „Makeup Artist Roku” i zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu. Plebiscyt organizuje Dziennik Bałtycki.

Pani Monika ma 22 lata, jest certyfikowaną wizażystką i wizażem zajmuje się już 2 lata.
- Jest to moja ogrooomna pasja. Od stycznia 2020r. pracuję w salonie kosmetycznym Laurent w Brusach. Do plebiscytu Mistrzowie Urody2020 zgłosiły mnie moje kochane klientki – wyjaśnia.


Pani Monika (na zdjęciu) wyznaje, że wizaż jest jej ogrooomną pasją.

Plebiscyt odbył się w Dzienniku Bałtyckim – uczestnicy walczyli o głosy swoich klientów. Czerszczanka zdobyła ich ponad 300. Nagrodą w plebiscycie są m.in. bilety na międzynarodowe Targi Beauty w Warszawie oraz wręczenie statuetki na Gali głównej na tych Targach.

- Staram się jak najczęściej szkolić, aby rozwijać swoje umiejętności oraz być zawsze z najnowszymi trendami. Chcę, aby moje klientki czuły się wyjątkowo, zawsze daję z siebie 101%. W mojej pracy staram się podkreślić piękno każdej kobiety. Planów na przyszłość mam mnóstwo, ale jak na razie nie chcę ich zdradzać – śmieje się Monika Czapiewska.

Gratulujemy!

(red)


Poniżej kilka zdjęć przykładowych prac 22 – letniej czerszczanki:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.