27-03-18
Czersk. Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty
Po blisko czterech miesiącach ligowego
snu Borowiak wraca na Stadion Miejski w Czersku!


28 marca o godzinie 17.00 mecz ligi okręgowej:
Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty.

V liga miała powrócić do Czerska 17 marca, niestety przez fatalną pogodę, która nawiedziła Polskę pierwsze spotkanie z Czarnymi Przemysław zostało przełożone. Boro swoje pierwsze oficjalne spotkanie w tym roku rozegrał w niedzielę ze Sławkiem Borzechowo (0-3). Bramki dla Borowiaka zdobyli Mateusz Kerszk, Jakub Jędrzejewski oraz Kacper Skowroński. Lepszego rywala na początek wiosennych zmagań w roli gospodarza wymarzyć sobie nie mogli – do Czerska przyjedzie bowiem zdecydowanie jeden z najlepszych zespołów w obecnym sezonie Pogoń Prabuty, która aktualnie plasuje się na pierwszym miejscu ligowej tabeli!

Mocni zimą
Za Damianem Trzebińskim i jego zespołem dość pracowity okres przygotowawczy. Borowiak nie tylko rozegrał zimą aż osiem sparingów (Tęcza Brusy, Sokół Wyczechy, Kamionka Kamień Krajeński, Wisła Nowe, Tucholanka Tuchola, Nowi Nowa Cerkiew, Wda Czarna Woda oraz Piast Człuchów), ale również zrealizował wszystkie zaplanowane zajęcia treningowe w okresie przygotowawczym.

Runda wiosenna zapowiada się dość emocjonująco. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na pierwsze spotkanie w roli gospodarza.

mat. Borowiak Czersk

 





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.