18-06-18
Czersk. Czytelnik: Godziny umieszczone na informacji na drzwiach gabinetu nie pokrywają się z rzeczywistym okresem otwarcia
Podajemy aktualne godziny otwarcia gabinetu
zabiegowego w czerskim SP ZOZ. Uwagi czytelnika


Jeden z czytelników pyta za naszym pośrednictwem o godziny otwarcia gabinetu zabiegowego w czerskim SP ZOZ, gdzie pobierana jest krew do badań. Twierdzi, że godziny umieszczone na informacji na drzwiach gabinetu nie pokrywają się z rzeczywistym okresem otwarcia.

Czerszczanin mówi, że na początku czerwca br. na kartce widniała informacja o tym,  że gabinet jest czynny od godz. 8.00, tymczasem później okazało się, że pacjenci są przyjmowani już od godz. 7.00.

Zapytaliśmy dyrektora SP ZOZ Wiesława Czechowskiego o aktualne godziny otwarcia.

„Gabinet zabiegowy w Czersku czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 18:00, materiał do badań laboratoryjnych pobierany jest w godzinach 7:00 - 10:00” – brzmi odpowiedź dyrektora.

Zmiana w godzinach urzędowania miała nastąpić na początku czerwca, miało do niej dojść po sugestii Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Czersku.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.