19-10-18
Gm. Czersk. Prezentacja
Podsumowanie kadencji 2014-2018 Burmistrz Jolanty Fierek

Drogie Mieszkanki i Drodzy Mieszkańcy Gminy Czersk!
Dziękuję bardzo za zaufanie, którym obdarzyliście mnie Państwo cztery lata temu. Pełniona przeze mnie służba była wyzwaniem i przyjemnością. Przez ten czas udało nam się dokonać wielu pozytywnych zmian. Uważam, że Czersk nigdy nie rozwinął się tak w sferze społecznej jak w ostatniej kadencji, a dokonane inwestycje były przemyślane i wynikały ze zgłaszanych potrzeb Mieszkańców.

Szczególne podziękowania kieruję do moich współpracowników: Zastępców Mateusza Rydzkowskiego oraz Grzegorza Klauzy, wszystkich Naczelników i Dyrektorów, Kierowników jednostek organizacyjnych oraz wszystkich Pracowników samorządowych naszej gminy.

Życzę mojemu następcy prowadzenia Gminy Czersk ku dalszemu rozwojowi.

Poniżej pragnę przedstawić Państwu nasze dokonania w formie prezentacji multimedialnej. Prezentacja ta zostanie dziś pokazana podczas sesji podsumowującej Rady Miejskiej w Czersku.

Burmistrz Czerska
Jolanta Fierek

Prezentacja multimedialna Burmistrz Jolanty Fierek podsumowująca
kadencję 2014-2018 
TUTAJ

UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.