7-01-21
KOMUNIKAT
Policjanci z Czerska poszukują 14-letniego Patryka Łepek

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku poszukują 14-letniego Patryka Łepek, który samowolnie kolejny raz opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócili do domu, ani nie nawiązał do tej pory żadnego kontaktu z rodziną. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nieletniego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach pod nr tel. 47 74 36 222 lub z najbliższą jednostką Policji -dzwoniąc na numer alarmowy 112.
 
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czersku poszukują Patryka Łepek, który w dniu 5 stycznia ok. godz. 8.30 po raz kolejny opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 15 lat, średnia budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy szare. Posiada widoczny zarost młodzieńczy. W chwili zaginięcia 14-latek ubrany był w bluzę czarną sportową typu polar, spodnie dresowe czarne oraz buty sportowe koloru siwego.
 
Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach, pod nr tel. 47 74-36-222 lub z najbliższą jednostką Policji -telefon alarmowy 112.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.