9-07-20
Czersk. Mężczyzna hodował konopie i posiadał środki narkotyczne
Policjanci zatrzymali
28-letniego czerszczanina

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czersku w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 28-letniego mieszkańca Czerska podejrzanego o posiadanie narkotyków i uprawę krzaków konopi indyjskich. Po sprawdzeniu miejsca w którym, jak wynikało z uzyskanych informacji prawdopodobnie 28-latek hoduje konopie  na terenie powiatu starogardzkiego, podejrzenia mundurowych potwierdziły się.

Policjanci w trakcie przeszukania posesji zabezpieczyli 8 sztuk roślin w ostatnim stadium rozwoju oraz tabletki MDMA. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać blisko 200 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Za posiadanie narkotyków i uprawę krzaków konopi mężczyźnie grozić może do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.