25-11-21
POMORSKIE. 30 listopada
ZUS zaprasza nauczycieli na szkolenie

Czym jest nauczycielskie świadczenie kompensacyjne? Komu przysługuje? Jakie warunki musi spełnić nauczyciel aby przejść na emeryturę nauczycielską czy pomostową?Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem programu Cisco Webex Meeting.   |  fot. pixabay


Tego i wiele więcej będzie można dowiedzieć się podczas wirtualnego szkolenia organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. We wtorek, 30 listopada z myślą o nauczycielach odbędzie się spotkanie on-line dotyczące przysługujących im świadczeń emerytalnych. Dzięki niemu dowiedzą się m.in. z jakich świadczeń mogą skorzystać, jakie warunki powinni spełnić i jakie dokumenty złożyć.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod adresem [email protected]

W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Regionalny Rzecznik Prasowy województwa pomorskiego

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.