16-04-21
Powiat chojnicki. Nowa piosenka – zobacz teledysk, link poniżej
Angelika Gawin: Rytel jest dla mnie piękny

- Oto piosenka i teledysk nagrywany w pięknym i urokliwym miejscu jakim jest Rytel.
Piosenkę wykonuje mieszkanka Chojnic Angelika Gawin (na zdjęciu). Zapraszam do oglądania może się spodoba – pisze nasz czytelnik.

Teledysk – poniżej:


Link do wideo:https://youtu.be/JHoeB1g4FvE

Dlaczego teledysk powstał w Rytlu? - pytamy artystkę z Chojnic, która pokrótce opowiada o swojej przygodzie z muzyką - poniżej.

- Materiał powstał  w Rytlu ponieważ to miejsce nad rzeką jest piękne i idealnie nadało się do nakręcenia tego właśnie teledysku. Muzyka, tekst, video myślę że idealnie zgrały się z tym miejscem! Chcieliśmy pokazać wiele miejsc z drona, ale niestety nie mieliśmy drona ! Tyle co udało  nam się objąć z mostu wrzuciliśmy w teledysk, mimo, że nie ma drzew dalej to miejsce coś w sobie ma, być może dla mnie jest jeszcze bardziej ciekawe. Patrząc z góry zawsze sobie powtarzam "jak tu pusto" i nachodzi w człowieku takie wspomnienie, że matka natura pozbawiła ludzi tych cudownych lasów, ale mimo to Rytel jest dla mnie piękny. I tak jak pisałam powyżej jeszcze bardziej ciekawszy. Wiele  razy jadę z Chojnic, aby tam pospacerować. Miejsce przy rzece wycisza i uspokaja, innego miejsca sobie nie mogłam wybrać na teledysk – wyjaśnia 28 - letnia Angelika Gawin z Chojnic.

Angelika pisze, tworzy i śpiewa od małego. Zawsze należała do kółek muzycznych czy też zespołów.
 - Interesował  mnie również taniec i przez siedem lat tańczyłam w grupie tanecznej oraz solo. A jeśli chodzi o muzykę to - w 2012 roku wpuściłam swój pierwszy kawałek na youtube „Nie oddalaj się ". W 2014 roku zaczęłam współpracować z producentami muzycznymi. W 2020 podpisałam umowę z wydawnictwem TRAX MUSIC i zaczęłam kolejną współpracę z producentką Natalią Wojciechowską.  W tym momencie pracuje nad moją pierwsza debiutancką płytą SKORPION która mówi o mnie jaka jestem i co przeżyłam.  Piosenka Esc właśnie znajdzie się na tym krążku. Moje piosenki leciały w Radiu Iskra, FTB oraz Weekendfm. Mam na koncie ok 50 piosenek i jestem już po małej epce "Słowa to Ty " z wydawnictwem Pana Darka Wojciechowskiego  TRAX MUSIC – mówi młoda piosenkarka.

(red)
Fot. https://www.facebook.com/angelikagawin.92

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.