15-05-21
Powiat chojnicki. Podejrzewanych mężczyzn o popełnienie przestępstwa zarejestrowały kamery
Policjanci szukają sprawców usiłowania kradzieży telefonu

Policjanci prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży telefonu komórkowego z jednego z salonów telekomunikacyjnych w Chojnicach.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży. Do zdarzenia doszło 7 kwietnia około godziny 18.20 w salonie telekomunikacyjnym mieszczącym się na terenie marketu przy Al. Bayeux. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn prawdopodobnie narodowości romskiej, którzy usiłowali dokonać kradzieży telefonu wartości ponad 4 tys. złotych. Podejrzewanych mężczyzn o popełnienie tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu.Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzewanych o to przestępstwo mężczyzn (ze zdjęcia) proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Chojnicach pod nr 47 74 36 222, który jest czynny przez całą dobę lub pod numerem alarmowym 112, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:[email protected]

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.