25-11-21
Powiat chojnicki. KOMUNIKAT
Rozpoznajesz tego mężczyznę? – powiadom
o tym policjantów


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum z drogerii na terenie gm. Chojnice. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy .Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum z drogerii mieszczącej się w jednej z galerii handlowych. Zdarzenie miało miejsce 23 września 2021 roku, gdzie wykorzystał moment nieuwagi i z pólek sklepowych ukradł perfumy o wartości kilkuset złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach mieszczącą się przy ul. Warszawskiej 13. Informacje można przekazać też telefonicznie dzwoniąc na nr 47 74 36 2 22, kontaktując się z prowadzącym postępowanie po nr 47 74  36 166 lub na skrzynkę pocztową e-mail: [email protected]  Zapewniamy anonimowość, a wszelkie uzyskane informacje będą dokładnie weryfikowane.

KPP Chojnice





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.