18-03-21
Powiat starogardzki. Rusza budowa – zobacz zakres inwestycji
Trzy odkryte baseny letnie w Starogardzie Gdańskim

Przetarg na budowę basenów na Piekiełkach w Starogardzie Gdańskim (zobacz lokalizację) Miasto ogłosiło pod koniec stycznia br. Zgłosiło się czterech wykonawców, ale tylko dwóch przeszło do kolejnego etapu negocjacji. O zwycięstwo walczyły firmy: AS PRODUKT z Małej Nieszawki i ROKA Budownictwo ze Starogardu Gdańskiego. Ostatecznie wygrała ta ostatnia.

Powiększ wizualizację - TUTAJ

To właśnie spółka ROKA wybuduje w Starogardzie trzy odkryte baseny letnie. Będzie to pierwszy etap budowy większego kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego. Oprócz basenów na Piekiełkach pojawią się takie atrakcje jak: naturalny labirynt, duży wybieg dla psów, wodny plac zabaw dla dzieci, naturalny plac zabaw, boisko do piłki plażowej, miejsce do plażowania, parkingi oraz cała niezbędna do jego utrzymania i prawidłowego funkcjonowania infrastruktura.

Na budowę firma ROKA planuje wejść jeszcze w tym tygodniu. Właściwe prace powinny się rozpocząć do 19 marca br. Na realizację I etapu budowy kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego na Piekiełkach Miasto przeznaczyło ponad 7 mln zł.

16 marca prezydent Starogardu Gdańskiego podpisał z prezesem firma ROKA umowę na budowę letnich basenów na Piekiełkach. Na budowę firma ROKA planuje wejść jeszcze w tym tygodniu. Właściwe prace powinny się rozpocząć do 19 marca br. Inwestycja – I etap – ma powstać w ciągu czterech miesięcy.

Czytaj więcej:
https://starogard.pl/wiemy-kto-wybuduje-baseny-na-piekielkach-96391/

źródło: UM Starogard Gdański

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.