15-03-18
Czersk. Zobacz wyniki
Powtórka z poprzedniego roku. Drużyna
ZSS Czersk mistrzem województwa

Drużyna Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku została mistrzem województwa pomorskiego w halowej piłce nożnej. W mistrzostwach, które odbyły się 14.03.2018r. na Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku uczestniczyło sześć najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych. Reprezentowali oni szkoły z Wejherowa, Kołozębia, Słupska, Chojnic, Człuchowa i gospodarzy turnieju Czerska.

Czersk – Kołoząb 3:2

Wybrano również najlepszego bramkarza, został nim zawodnik z Kołozębia Kacper Berliński. Najlepszym zawodnikiem uznano Igora Godlewskiego również z Kołozębia, królem strzelców został, strzelec 13 bramek, Dawid  Kozłowski  z Wejherowa. Zawodnicy ci otrzymali nagrody indywidualne i dyplomy i tematyczne statuetki. Wszystkie  zespoły otrzymały puchary i dyplomy. Pierwsze trzy , medale i nagrody rzeczowe. Nagrody, puchary i medale ufundowane zostały przez Marszałka Województwa Pomorskiego, Starostę Chojnickiego i Burmistrza Czerska.