5-09-19
Czersk. Wspólny poczęstunek oraz tańce
Pożegnanie lata

Dzisiaj (5.09) odbyło się " Pożegnanie lata" , w imprezie wzięły udział 4 placówki:  WTZ Chojnice, WTZ Tuchola, Środowiskowy Dom Samopomocy w Czersku - oraz nasz WTZ Czersk. Był wspólny poczęstunek oraz tańce.

Powiększ zdjęcie - TUTAJ

W imprezie wzięli udział także zaproszeni goście, pan dyrektor PCPR Andrzej Gąsiorowski, którego obecność szczególnie nas ucieszyła, bo wiedzieliśmy , że miał w tym samym czasie jeszcze jedną imprezę w Brusach - a mimo to pojawił się także u nas - jak zawsze pokazał jak ważni są dla niego uczestnicy każdego warsztatu. Dziękujemy za obecność pani  Pełnomocnik Burmistrza Czerska ds. Osób Niepełnosprawnych i Polityki Senioralnej -  Jolancie Lipskiej, a także pani dyrektor Ośrodka Kultury w Czersku - Emilii Rekowskiej oraz pani kierownik WTZ Tuchola Angelice Koślińskiej.  Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników Ośrodka Kultury w Czersku, a zwłaszcza dla pana Jarosława Schumachera, który wspaniale poprowadził nasze spotkanie. Dziękujemy panu Jarkowi, że zawsze możemy liczyć na jego wsparcie i pomoc. Nie zabrakło gospodarzy pana prezesa naszego Stowarzyszenia Edmunda Trzebiatowskiego wraz z przedstawicielką zarządu panią Sylwią Narloch. Dziękujemy, za to, że mogliśmy spotkać się wszyscy i spędzić czas w niesamowitej atmosferze. Do zobaczenia za rok!

WTZ Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.