1-04-19
Region. Opowiadał o ciekawych przygodach, niespodziankach i spotkaniach z ludźmi
POZNAJ ŚWIAT PODRÓŻUJĄC ROWEREM

W dniu 29 marca 2019 roku odbyło się spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody i Świetlicę Miejską  ,,Kulturalnia". Tym razem spotkaliśmy się w ,,Kulturalni" z p. Tomaszem Pasiek, który przedstawił swoje wrażenia poparte zdjęciami z podróży ,,W drodze nad czwarty ocean, czyli rowerem do Szanghaju". Wrażenia i opowiadane historie z wyprawy były , o tyle ciekawe bo nieczęsto dane nam jest słyszeć o sytuacjach jakie można napotkać i widzieć w Chinach.

Tomasz Pasiek - podróżnik, fotograf, społecznik i członek Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Świeckiej. Mieszka w Świeciu i odwiedził ponad 60 państw świata.

Tę podróż rozpoczął znad Morza Bałtyckiego i kontynuował przez Białoruś, Ukrainę, Rosję, Kazachstan docierając do Chin. Żądny wrażeń, postanowił nadłożyć kilometrów i odwiedził Kirgistan. Opowiadał o ciekawych przygodach, niespodziankach i spotkaniach z ludźmi. Najważniejsze są wrażenia, które wiążą się z ludźmi, ich gościnnością, zachowania, bez względu na szerokość i długość geograficzną i kraj w którym przebywał.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i zapraszamy na pozostałe nasze inicjatywy. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów( Steico, Bank Spółdzielczy w Skórczu) , bez was nie byłoby takowych spotkań.

Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.