Ogłoszenie
Proszę o pomoc, zaginął kot

18 sierpnia w miejscowości Wieck 27 zaginął pięcioletni kot Mogłaj. Rasa europejska, szary w czarne pręgi, duży ( 5,600 kg).

Jest zaczipowany, nr czipa: 616 004 900 503 832

Byliśmy przez tydzień na wakacjach z psem i kotem. Mieszkamy w Elblągu, dwie godziny drogi autem w jedna stronę. Kot cały tydzień chodził swobodnie na posesji i przesiadywał pod domkiem, na noc wracał do domku. W niedzielę 18 sierpnia żegnaliśmy się z właścicielami domku, kot był już w transporterze, ale był tak zestresowany, że siłą wyłamał klapkę od transportera i uciekł. Od tamtej pory ,to już dwa i pół tygodnia ,nikt go nie widział. Bardzo się o niego martwię. Kot jest przyjazny, ale boi się ludzi, jest płochliwy. Możliwe ,że przez ten czas oddalił się od domku lub nawet Wiecka. Bardzo proszę ludzi, którzy widzieli takiego kota, być może ktoś dokarmia lub przygarnął do domu, proszę o kontakt. Jestem bardzo przywiązana do kota zarówno jak on do mnie i bardzo się o niego martwię, czy sobie poradzi. Jest kotem domowym.

Mój numer telefonu 516 842 552

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.