Artykuł reklamowy
PSI SALON W CZERSKU
- ZAPRASZAMY

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Właściciele psów bardzo często traktują je jak członków rodziny, nic więc dziwnego, że chcą, aby psy były zawsze najedzone, zdrowe, szczęśliwe i co też ważne - ładnie wyglądały.

W świetle tych rozważań, serdecznie zapraszam do skorzystania z usług salonu piękności dla zwierząt:

PSI SALON w Czersku
ul. Dworcowa 9.
KONTAKT – umawiamy wizyty
pod nr tel.
664 888 730

Usługi groomerskie wykonuje się na czystych i wyczesanych psach. Klient może przygotować psa we własnym zakresie lub zamówić komplet usług w salonie fryzjerskim.

Usługi:
-strzyżenie sierści
-trymowanie
-wyczesywanie podszerstka
-rozczesywaie kołtunów
-kąpiel
-czyszczenie uszu
-obcinanie pazurów

W salonie są używane profesjonalne kosmetyki dla zwierząt posiadające atest. Psy są strzeżone bez podania jakichkolwiek środków uspokajających.
Stanowisko pracy i narzędzia są poddawane dezynfekcji i sterylizacji. Dla ułatwienia pracy i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i współpracuje z innym opiekunem.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM fb - TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.