5-11-19
Czersk. Radny: Burmistrz zapędził się w "kozi róg"
Radny Daniel Szpręga komentuje wypowiedź
burmistrza Czerska w sprawie żłobka

Otrzymaliśmy mail od radnego Daniela Szpręgi (na zdjęciu), który odnosi się do słów burmistrza Przemysława Bieska – Talewskiego (zobacz artykuł – tutaj) w sprawie żłobka w Czersku, które padły na ostatniej sesji RM.

„Nie mogę przejść obojętnie wobec zakomunikowania przez burmistrza Czerska podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Czersku rezygnacji z budowy w 2020 r. w Czersku żłobka. Burmistrz wielokrotnie w tej sprawie nie słuchał i decydował sam aż wreszcie zapędził się w "kozi róg". Nie będę się na razie odnosił do pomysłu sprzedaży gminnej działki zakupionej przez gminę od parafii kilka lat temu przy Alei 1000-lecia za 450 tys. zł., ponieważ uważam, że burmistrz rzucając tego typu pomysł bada jaki będzie odzew mieszkańców i radnych.

W załączeniu przesyłam mój komentarz do rezygnacji z budowy żłobka w 2020 r. w Czersku.

Daniel Szpręga”

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.