5-03-20
Gm. Czersk. W sprawie protokołów
Radny Daniel Szpręga zwraca się z apelem
do burmistrza i przewodniczącego rady miejskiej

Publikujemy pismo dotyczące, jak to określił radny Daniel Szpręga, sprzeciwu wobec działań burmistrza oraz przewodniczącego rady miejskiej.

„Przesyłam do wiadomości treść pisma, które skierowałem zarówno do Pana burmistrza jak i do Pana przewodniczącego. Jako radny nie chcę być obojętny wobec wątpliwych działań obu Panów mających niewiele wspólnego z utartą dobrą praktyką i interesem publicznym. Dotychczasowa praktyka sporządzania protokołów z sesji została w sposób arbitralny od stycznia br. zmieniona. Widać, że historia zapisana na kartach bardzo Panom przeszkadza. Mam jednak nadzieję, że autorzy pomysłu odchudzenia protokołów wycofają się z niego i powrócą do poprzedniej praktyki, która będzie odzwierciedlała ducha każdej z odbytych sesji – pisze do redakcji Daniel Szpręga, radny Rady Miejskiej w Czersku – pismo publikujemy poniżej.

(red)

Link do nagrania z sesji Rady Miejskie w Czersku (dyskusja w sprawie protokołów – wideo XVIII sesja RM, cz.1 od 2:27): TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.