25-11-20
Powiat chojnicki. Caritas Fatima Chojnice
"RAZEM spełniamy MARZENIA".
Listy od pensjonariuszy DPS w Chojnicach


Zbliża się czas Bożego Narodzenia. Wspólnie chcemy sprawić, by tegoroczne święta były cudowne dla ponad 100 wyjątkowych Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chojnicach. Tak, to właśnie ich poprosiliśmy o ujawnienie nam swoich marzeń. Spójrzcie, jak niewiele trzeba, by wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby.

INSTRUKCJA spełniania marzenia (trzeba wejść na profil FB Caritas Fatima Chojnice - TUTAJ):
1. Sam/a lub z innymi osobami (rodziną, koleżankami, kolegami przyjaciółmi, współpracownikami etc.) WYBIERZ LIST.
2. Pod wybranym listem WPISZ: REZERWUJĘ.
(jeśli chcesz anonimowo, podaj w wiadomości prywatnej nr listu, my go dla Ciebie zarezerwujemy).
3. Przygotuj prezent (jeśli możesz, zapakuj i koniecznie umieść NR LISTU na nim)
4. Dostarcz prezent osobiście lub pocztą/kurierem na adres: D. W. Narloch, ul. Niemcewicza 3, 89-600 Chojnice do 15 grudnia br.

UDOSTĘPNIAJCIE... zapraszajcie znajomych, zakłady pracy... Sami przekonacie się, ile radości sprawia uszczęśliwianie innych…


- Akcja jest błyskawiczna. Dotychczas zostały zamieszczone 94 listy z marzeniami mieszkańców chojnickiego DPSu, w dwóch turach  - na znalezienie tylu Mikołajów potrzebne były łącznie tylko 4 godziny. Dzisiaj (25.11) około godziny 15-16 zamieszczone zostaną pozostałe listy z tego domu. W związku z tak dużym zainteresowaniem naszą Akcją, w której po prostu możemy dzielić się dobrem i sercem, staramy się nawiązać kontakt z jeszcze jednym domem. Tu na odpowiedź musimy poczekać do czwartku – informuje Dorota Narloch z Caritas Fatima Chojnice.

Caritas Fatima Chojnice, (red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.