17-10-18
Gm. Czersk. Barbara Fierek: Nie będę odpowiadała na krytykę "Tego pana"
Roman Lipski – list

Roman Lipski wystosował list , w którym kieruje zastrzeżenia do swojej kontrkandydatki w nadchodzących wyborach. Przysłał również zdjęcia (publikujemy).

„Chciałbym podsumować działalność pani Radnej Barbary Fierek, a raczej brak takiej działalność w różnych obszarach życia społecznego. To odpowiedni czas, najwyższy, aby spojrzeć na dokonania, a tych nie jest za dużo, żeby nie powiedzieć niewiele - za to zastrzeżeń z moje strony jest sporo. Umieszczam je w punktach.

1.    Niedokończone ogrodzenie placu zabaw w Łągu – Kolonii (niebezpieczeństwo nadal istnieje).

2.    Brak świetlicy np. takiej świetlicy jaką mają Będźmierowice lub Klaskawa, Gotelp itd.

3.    Są za małe lustra – niewidoczne przy skrzyżowaniach dróg w Łągu- Kolonii.

4.    Stan dróg jest fatalny, brak jest wystarczającego zainteresowania ze strony pani radnej.

5.    Droga z Łęga do Starych Prus i droga z Łąga do Przyjaźni wymagają naprawy. Nie można używać tłumaczenia, że są to drogi powiatowe, one są na trenie naszej gminy i naszego sołectwa, trzeba było skuteczniej działać.

6.    Przepusty rowów melioracyjnych są niedrożne.

7.    Największym dokonaniem pani radnej jak i największą zasługą jest TOI TOI przy ogrodzeniu w szkole w Łągu – Kolonii. Jest to ozdoba dla całej gminy Czersk. Uważam, że radna uwsteczniła całe nasze sołectwo o 100 lat, pozostał tylko wstyd. Wyborcy powinni to zauważyć i ocenić w nadchodzących wyborach. Mamy wprawdzie położenie „dywanika asfaltowego” w kierunku domu pani radnej tak jak zawsze, tylko dla siebie, a wyborcy mogą się topić w nieprzejezdnych drogach wiosną i jesienią.

8.    Największą arogancją ze strony pani radnej było brak skutecznego udzielenia informacji o składaniu wniosków za poniesione szkody w deszczu nawalnym 11-12 sierpnia 2017 r. Przez brak skutecznej informacji grupa rolników nie otrzymała odszkodowania a pani radna otrzymała, nawet nie informując najbliższego sąsiada.

Wyborcy oceńcie to sami przy urnach wyborczych 21 października 2018 r., czy tak powinien postępować radny.

Roman Lipski”


- Nie będę odpowiadała na krytykę "Tego pana", uważam że opinia publiczna zna moją aktywność i moje zaangażowanie. Nie od dziś wiadomo, że jeśli samemu nie ma się nic do zaoferowania to trzeba atakować i zniesławić innych. Cnotą jest skromność. Drodzy mieszkańcy oddajcie Wasz głos mądrze i przemyślanie – apeluje Barbara Fierek.


(red)

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.