10-08-20
Czersk. Zobacz planowany zakres prac (budynek, hala, m.in. boisko)
Rozbudowa i przebudowa SP 2 W Czersku

Władze gminy Czersk przymierzają się do modernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 2. W planach jest szereg prac budowlanych obejmujących obiekt, w którym mieści się placówka.

Ponadto  przewiduje się wykonanie zadań w hali sportowej czy na terenie boiska (wykaz planowanych prac publikujemy poniżej).

W związku z tym poczyniono pierwszy krok – został ogłoszony przetarg na wykonanie projektu modernizacji budynku SP2 w Czersku.

- To, co będzie objęte dokumentacją, będzie wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. Dokumentacja będzie gotowa w przyszłym roku, dopiero potem będziemy ustalać możliwe terminy realizacji poszczególnych etapów – informuje Przemysław Biesek-Talewski, burmistrz Czerska.

(red)

Rozbudowa i przebudowa budynku SP 2 w Czersku – opis przedmiotu zamówienia:Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.