3-09-19
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Rozpoczęcie roku szkolnego
w Zespole Szkół w Rytlu

2.09.2019 r. w Zespole Szkół w Rytlu miała miejsce inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość  rozpoczęła się mszą świętą  w kościele parafialnym.

Następnie na boisku szkolnym wszystkich zgromadzonych uczniów, rodziców, gości i nauczycieli powitała Pani dyrektor - Maria Galińska. Szczególnie serdeczne słowa skierowała do najmłodszych uczniów oddziałów przedszkolnych, uczniów klas pierwszych oraz tych, którzy przybyli do nas z innych szkół, życząc im, aby czuli się bezpiecznie,  otoczeni  troską i życzliwością starszych kolegów i koleżanek.  Rodzicom Pani dyrektor życzyła dumy i satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci. Nadmieniła, że ich owocna współpraca z nauczycielami, wychowawcami i dyrekcją  przyniesie jak najlepsze efekty edukacyjne. Kierując  swoje słowa do nauczycieli, stwierdziła, że ich profesjonalizm, zaangażowanie, optymizm i życzliwość pozwolą z pewnością zapewnić uczniom dobre i przyjazne środowisko do nauki i rozwoju. Po przekazaniu zebranym wszystkich spraw związanych z organizacją szkoły uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Zespół Szkół w Rytlu

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.