2-12-20
Powiat chojnicki. KOMUNIKAT
Rozpoznajesz tego mężczyznę?- Powiadom policjantów!


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie zniszczenia samochodu. Do zdarzenia doszło 12 lipca br, a związek ze sprawą może mieć mężczyzna , którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia pojazdu. Do zdarzenia doszło 12 lipca br na terenie Chojnic. Na podstawie zebranego materiału dowodowego ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 74 36 222 ( dyżurny komendy), 47 74 36 166 ( prowadzący postępowanie) lub dzwoniąc na numer 112, i-mailem:  [email protected], albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.